reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Gwyneth Paltrow’un rahatlatan Iron Man paylaşımı

Marvel Sinematik Evreni’nde Pepper Potts olarak seyrettiğimiz Gwyneth Paltrow yakında izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. Fakat bu veda sandığımız kadar kalıcı olmayacak gibi görünüyor.

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Avengers Endgame filminde pek çok karakter izleyicilere elveda demeye hazırlanıyor. Bunlardan biri de Iron Man dünyasının önemli karakterlerinden Gwyneth Paltrow’un hayat verdiği Pepper Potts olacak gibi görünüyor. Tecrübeli oyuncu geçtiğimiz günlerde Variety‘e konuştu ve Avengers Endgame sonrasında Pepper Potts’u geride bırakmaya hazırlandığını açıkladı. Onun bu açıklaması Iron Man hayranlarını şaşırtırken Avengers Endgame ile ilgili yeni teorilerin geliştirilmesine sebep oldu. Bomba emeklilik açıklamasıyla gündemden düşmeyen Gwyneth Paltrow ise bu kararına açıklık getirmeyi tercih etti. Instagram hesabından Robert Downey Jr‘ın canlandırdığı Iron Man ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Avengers Infinity War döneminde çekildiği belli olan fotoğrafın altına “Biliyorsunuz ki bu adam ne zaman bana ihtiyaç duyarsa onun Pepper’ı olacağım” yazdı. Böylece gelecek Marvel projelerinde de karşımıza çıkma ihtimali olduğunu açıklamış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Gwyneth Paltrow burada yeni bir filmin başrolünü üstlenmekten ve Iron Man 4 için geri dönmekten bahsetmiyor. Tıpkı Spider-Man Homecoming‘deki gibi ufak bir sahneyle izleyici karşısına çıkmaya hazır olduğunu söylüyor. Bu gibi sürprizlerin dışında Pepper Potts’u gelecekte pek görmeyeceğiz. Bakalım bu eksiklik nasıl açıklanacak.

 

View this post on Instagram

 

You KNOW I will be this guys pepper anytime he needs me ❤️ #pepperonyforever

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı