reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Iron Man yıldızı Gwyneth Paltrow’un Spider-Man şaşkınlığı

Iron Man filmlerinin başrolleri arasında yer alan Gwyneth Paltrow‘un Spider-Man Homecoming filminde rol aldığından habersiz olduğu ortaya çıktı. Bu durum Marvel hayranlarını fazlasıyla şaşırttı.

İlk olarak 2008 senesinde vizyona giren Iron Man filminde izlediğimiz Gwyneth Paltrow daha sonra Marvel Sinematik Evreni’nde devamlı gördüğümüz isimlerden biri haline geldi. Bunun nedeni karakteri Pepper Potts‘un Tony Stark’la olan yakın ilişkisiydi. Hatta ikilinin Avengers Endgame‘de evlenip çocuk sahibi olmasına bile şahit olduk. Gwyneth Paltrow’u Marvel ve Sony ortaklığında çekilen Spider-Man Homecoming’de ufak bir sahneyle görme fırsatımız olmuştu. Fakat sevilen oyuncunun bu sahnenin Spider-Man için olduğunu bilmediği ortaya çıktı!

Gwyneth Paltrow’un Iron Man şaşkınlığı

Iron Man’in yönetmeni Jon Favreau aynı zamanda yemek pişirmeye olan ilgiyle tanınıyor. Onun The Chef Show isimli Netflix projesine Marvel yıldızları da karşımıza çıkıyor. Gwyneth Paltrow da bu isimler arasında yer alıyor. İkili arasında yaşanan sohbet sırasında anlıyoruz ki Pepper Potts’a hayat veren oyuncu Robert Downey Jr. ile çektikleri sahnenin Spider-Man Homecoming için olduğunu bilmiyordu! Iron Man serisinin yönetmeni Jon Favreau ona durumu anlatmaya çalışsa da Paltrow’un sahnenin Avengers için çekildiğini zannettiği anlaşılıyor. Sonunda oyuncu Örümcek Adam’ın ilk filminde yer aldığını anlıyor ve çok şaşırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix sayesinde seyirci karşısına çıkan The Chef Show isimli programın Spider-Man Homecoming ile bağlantılı bölümünü haberimizin girişinde yer alan videoda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi