reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Homecoming 2

Sızdığı iddia edilen Spider-Man: Homecoming 2 senaryosu

Reddit birkaç gündür 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek olan Spider-Man: Homecoming 2 filmine ait olduğu iddia edilen hikaye örgüsüyle çalkalanıyor. İddianın arkasında sağlam kanıtlar yok ancak olası bir teori olarak sizlerle paylaşalım istedik.

Her ne kadar bir “iddia” olsa ve geçerli bir kanıtı bulunmasa da bu iddianın doğru çıkma ihtimaline karşı sizi uyaralım. Yazının devamı Avengers 4 ve Spider-Man: Homecoming 2 filmi için spoiler taşıyor olabilir.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers 4 ve Spider-Man: Homecoming 2 filmine dair spoiler içeriyor olabilir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Gelelim iddialara. Son olarak bildiğiniz gibi Spider-Man serisinin yeni filminde ana kötü olarak Mysterio‘nun yer alacağını öğrenmiştik. Ayrıca filmimiz, Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasını açan ilk film olacaktı. Avengers 4’ün ardından gelen filmle beraber bazı şeyler de açıklığa kavuşacaktı. Reddit’teki gönderiyi oluşturan kullanıcının “güvenilir bir kaynağa göre” diye başlayarak yazdığı iddialar ise bu üç bilgi etrafında korkutucu bir senaryo sunuyor.

Yeni bir başlangıç

Avengers 4’ün ardından Peter Parker’ın hayata geri döndüğü, Tony Stark’ınsa öldüğü iddia ediliyor. Stark’ın ardından yas tutan Peter’ın macerası bir şekilde Tony’e bağlanıyor. Çünkü Spider-Man evreninin azılı hırsızı Mysterio, Tony Stark tarafından yaratılmış devrimsel bir şeyi çalıyor. Peter da bunu geri almak için maceranın peşine atılıyor.

Hikayenin yoğunlukla Londra’da geçtiği belirtilmiş. Stark Industries sponsorluğunda Peter ve arkadaşlarının bir konferansa katıldığı belirtiliyor. Filmde geçtiğimiz filmde de yer alan MJ, Ned, Liz, Flash ve May Hala’nın bulunacağı, Gwyneth Paltrow’un da Pepper Potts olarak görüneceği söyleniyor. Paylaşılan iddiada filmde Mysterio’nun küre şeklindeki başlığını görmeyeceğimiz yazılmış. Bu doğruysa başlı başına üzücü bir haber.

Filmde Vulture ve Scorpion’un da çok küçük rollerde görüneceği belirtilmiş. Filmin adı ise Spider-Man: Field Trip olarak açıklanmış.

Hikaye gerçekten de açıklandığı şekildeyse, hayranların korktuğu gibi Avengers 4 ile beraber en sevilen karakterlerden olan Iron Man’e veda edeceğiz demektir. Ancak dediğimiz gibi bu yazılan senaryonun arkasında herhangi bir kanıt bulunmuyor. Sadece teori de olabilir. Tamamını buradan okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı