reklamı kapat

POPÜLER

spider-man homecoming 2

Spider-Man: Homecoming 2’den ilk bilgiler

Marvel Sinematik Evreni, 4. aşamaya geçmek üzere. 4. aşamanın ilk filmi ise Spider-Man: Homecoming 2 olacak. Peki bizi yeni filmde neler bekliyor dersiniz?

Marvel Sinematik Evreni, hala 3. aşamada. Ancak yeni filmler için planlar çoktan yapıldı bile. Yavaş yavaş 4. aşamaya doğru ilerlerken elimizdeki minimum bilgi ise bir parça daha artmış gibi görünüyor. io9‘un Marvel Studios başkanı Kevin Feige ile yaptığı röportaj, hem 4. aşamaya hem de gelecek Spider-Man filmine ışık tutuyor. Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasının açılışı Spider-Man: Homecoming filminin devam filmiyle yapılacağını belirten Feige, filmle ilgili yeni detayları da bizlerle buluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimler yazın başlıyor

Temmuz ayında yeni filmin çekimlerinin başlayacağını müjdeleyen Feige, filmin New York’un dışına çıktığını da belirtiyor. “Çekimleri Londra’da yapacağız. İlk filmi de Atlanta’da çekmiştik. Pek çok filmi Londra’da çekiyoruz ancak bu sefer başka bir sebebimiz daha var. Elbette Spidey, New York’ta zaman geçirecek ancak aynı zamanda dünyanın diğer taraflarında da biraz zaman geçirecek.” diyen Feige, ilginç bir senaryonun bizi beklediğini işaret ediyor. Tabii Peter Parker’ın neden bavulunu toplayıp seyahate çıktığını açıklamıyor. Ancak belki Avengers: Infinity War ve Avengers 4 sonrası karakterimizin başına geleceklerin bunda payı olabilir. Avengers: Infinity War, 27 Nisan’da vizyondaki yerini alacak. İlk filmin devamı niteliğinde olduğu için şimdilik Spider-Man: Homecoming 2 olarak anılan film ise 5 Temmuz 2019‘da Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasının kapılarını aralayacak.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı