reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

spider-man

Avengers: Infinity War öncesi Spider-Man kostümünün korkutucu özelliği açıklandı

Tom Holland, Spider-Man: Homecoming filminde gördüğümüz akıllı kostümün Instant Kill özelliğini ve bunun Thanos karşısındaki etkisini açıklıyor.

Advertisement

2017 yılında vizyona giren Spider-Man: Homecoming filmi, sadece süper kahramanımızı Marvel Sinematik Evreni’ne dahil etmekle kalmadı, Iron Man tarafından yapılmış hayli akıllı kostüme de bir bakış atmamızı sağladı. Bildiğiniz gibi Peter Parker Avengers: Infinity War’da bir başka Iron Man yapımı olan Iron Spider kostümünü giyecek. Ancak akıllı asistan özelliklerinin benzer olacağı aşikar. O özelliklerden biri de Instant Kill özelliği. Kırmızı halıda soruları cevaplayan Tom Holland da Instant Kill özelliğiyle ilgili düşüncelerini paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Tam olarak herkesin düşündüğü gibi bir özellik olduğunu sanmıyorum”

Instant Kill özelliğinin yeni filmde Thanos’u yok etmek için kullanılıp kullanılmayacağı sorusunu cevaplayan Holland, insanların o özelliği yanlış anladığını düşünüyor. “Tam olarak herkesin düşündüğü gibi bir özellik olduğunu sanmıyorum.” diyen Holland, özelliğin birilerini gerçekten öldürmek üzere tasarlandığına inanmıyor. “Tony Stark’ın o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.” diyor. Thanos konusunu da netleştiren karakterimiz “Thanos üzerinde işe yarar mı bilemiyorum.” diyerek sözlerini noktalıyor. Thanos’a karşı Instant Kill özelliğiyle galibiyet düşüncesi zaten en başında pek de mantıklı gelmiyor.

Spider-Man’in Infinity War’da Instant Kill’den önce yeni kostümünün diğer özelliklerini sergiler diye düşünüyoruz. Iron Spider kostümünü tüm ihtişamıyla göreceğimiz filmde, kahramanımız ne yazık ki Thanos karşısındaki en iddialı isimlerden biri değil. Ancak tabii Sonsuzluk Taşları söz konusu olduğunda hangi karakterin nasıl öne çıkacağı da muamma. Öte yandan mahallemizin dost canlısı örümceğinin bu filmden tek parça çıkacağına eminiz. Çünkü 2019’da Homecoming’in devam filmi geliyor.

27 Nisan‘da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video