reklamı kapat

POPÜLER

spider-man far from home avengers 4

Avengers 4 etrafında şekillenen Spider-Man Far From Home teorisi

Avengers Infinity War‘un vizyona girdiği günden beri Marvel hayranları teorilerle yatıp kalkıyor. Şimdi de çekimleri devam eden Spider-Man Far From Home yeni bir teoriyle gündeme geliyor fakat bu sefer her şey Avengers 4’e bağlı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde Spider-Man gerçeklikten silinen kahramanlardan biri oldu. Fakat Avengers 4‘ten sonra gelecek Spider-Man Far From Home çoktan duyurulmuştu. Bu yüzden de onun bir şekilde geri döndürüleceğini düşünmüştük. Marvel hayranlarının yeni teorisi bunun tamamen bir yanıltmaca olabileceğini düşünüyor. MCU‘daki dizilerin Avengers Infinity War’dan önce geçtiğini kabul ediliyor. Aynısı Spider-Man Far From Home için de söz konusu olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu teoriye göre Avengers Infinity War’un başında gördüğümüz Peter Parker ya arkadaşlarıyla yurt dışına gitmek üzere yoldaydı. Ya da Far From Home’da yaşananlardan sonra New York‘a geri dönüyordu. Eğer Avengers 4’te zaman yolculuğu yaşanır ve olaylar yeniden yazılırsa Avengers Infinity War hiç yaşanmayacak. Onun yerine Peter’ın okul arkadaşlarıyla Londra’ya gidip yeni maceralara atılmasına şahit olacağız. Kısacası bu noktada her şey Avengers 4’e bağlı. Eğer dördüncü film Avengers Infinity War’da yaşananları silerse bu Spider-Man Far From Home teorisi de doğru çıkabilir!

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları