reklamı kapat

POPÜLER

spider-man avengers 4

Avengers 4’ten sonra gelecek Spider-Man Far From Home’da yeni kötü iddiaları

Hepimiz büyük bir heyecanla Avengers 4‘ü beklerken ondan sonra izleyici karşısına çıkacak projeler de ufak ufak şekilleniyor. Bunlardan birisi de Spider-Man Far From Home olacak. Peter Parker’ın yeni solo macerasında yeni bir kötü görme ihtimalimiz bulunuyor.

Bildiğiniz gibi Spider-Man’in Avengers Infinity War’un finalinde gerçeklikten silindiğine şahit olduk. Fakat tüm Marvel sevenler onun Avengers 4 ile birlikte geri dönmesini bekliyor. Bunun en önemli nedeni ise Spider-Man Far From Home. Bu projenin çekimlerinin devam ediyor olması Marvel Sinematik Evreni‘nin geleceğine dair spoiler veriyor diyebiliriz.

Spider-Man Far From Home çekimleri devam ederken internet filme dair çeşitli iddialarla dolup taşıyor.Şimdiye kadar ikinci filmin kötüsünün Mysterio olacağı konuşuluyordu. Hatta bu karaktere hayat vermesi için Jake Gyllenhaal ile görüşüldüğü söyleniyordu. Şimdi filmin kötüsüne dair yeni bir iddia ortaya atıldı. Hazırlanan yeni LEGO setiyle birlikte filmde Molten Man‘i de görebileceğimiz düşünülüyor. Spider-Man’in klasik kötüleri arasında yer alan Molten Man’in asıl ismi ise Mark Raxton.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası tüm bu söylentilerin gerçekle alakası olup olmadığını bilmiyoruz. Fakat klasik bir Spider-Man kötüsünü beyaz perdede görmeye hayır demeyiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları