reklamı kapat

POPÜLER

Audi

Audi başarılarına bir yenisini daha ekliyor

Audi başarılarına bir yenisini daha ekledi. Alman otomotiv şirketi, Temmuz-Ağustos ayında dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirilen araştırmalarda ve değerlendirmelerde, 8 ödüle layık görüldü.

2002 yılından bu yana yapılan otomotiv sektörü araştırmasında, 66 otomobil modeli mercek altın alındı. Bu otomobilleri 2 yıl ve üzeri süre boyunca kullanan 15 bin araç sahipleri ile görüşüldü. Araç sahiplerinden otomobilleri ile ilgili bu zamana kadar karşılaştıkları sorunları belirtmeleri istendi. Almanya’da otomotiv sektöründe yapılan en kapsamlı araştırmalardan biri olan araştırma sonucunda, kompakt SUV kategorisinde, Audi Q5 en güvenilir model olarak belirlendi.

Audi, Satış Hizmetleri Memnuniyet Endeksi’nde 1000 puan üzerinden 703 puan alarak, en yüksek puana sahip olan otomobil markası seçildi. Marka, ayrıca Satış Sonrası Hizmetler Memnuniyet Endeksi’nde de 774 puan ile ilk sırada yer aldı.

Fransa’da da 5 model segmentlerinin en iyi modelleri seçildi

Audi’ye bir ödül de Fransa’dan geldi. Fransız otomobil dergisi Auto Plus’un 163 model ile gerçekleştirdiği araştırmada, A3, A4, Q2, Q3 ve Q5 segmentlerinin en iyi otomobilleri seçildi.

İlginizi çekebilir

Audi PB18 e-tron Concept