reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Marvel

The Walking Dead’in yıldızı gözünü Marvel’a dikti

Geçtiğimiz sezonda büyük reyting kaybı yaşayan, önümüzdeki sezonda da önemli karakterlere veda etmeye hazırlanan The Walking Dead‘in yıldızının yeni hedefi Marvel Sinematik Evreni.

On yıldır başarılı filmleriyle Hollywood’u ele geçiren Marvel stüdyoları pek çok oyuncunun hayallerini süslüyor. Fakat Marvel Sinematik Evreni genişlerken hayat verecek kahraman bulmak giderek zorlaşıyor. Buna rağmen birçok ünlü oyuncu bu dünyaya dahil olmaya sıcak baktığını ifade ediyor. Bu isimlerde sonuncusu The Walking Dead’de Daryl Dixon rolünde seyrettiğimiz Norman Reedus oldu. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Walker Stalker Con‘daki “An Evening with Norman & Jeffrey” etkinliğine katıldı. Ona çizgi roman dünyasından hangi karaktere hayat vermek isteyeceği soruldu. Norman Reedus da “Ghost Rider’ı canlandırmak güzel olurdu. Silver Surfer’a hayat vermek de keyifli olabilir.” sözleriyle cevap verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi Ghost Rider Agents of SHIELD‘da izleyici karşısına çıkıyor. Bu dizi Marvel Sinematik Evreni’nde yer aldığından Ghost Rider’a başka bir karakterin hayat vermesi pek mümkün değil. Silver Surfer‘ın yayın hakları ise Marvel’ın elinde değil. Ama kim bilir, belki bu hayal gelecekte gerçek olur.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezonda iç savaş sinyalleri