reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead teorisi

Norman Reedus as Daryl Dixon - The Walking Dead _ Season 7, Episode 14 - Photo Credit: Gene Page/AMC

Meşhur The Walking Dead teorisi yalanlandı

Uzun zamandır konuşulan ve The Walking Dead‘in meşhur teorilerinden birine dönüşen iddia serinin yaratıcısı Robert Kirkman tarafından yalanlandı.

Kısaca bahsetmek gerekirse bu teori The Walking Dead’in dördüncü sezonunda yaşananlar için Daryl Dixon’ı suçluyor. Hatırlarsanız bu dönemde bir salgın hastalık ortaya çıkmış ve pek çok kişinin ölümüne neden olmuştu. İşte dizinin izleyicileri uzun zamandır bu salgının kaynağının Daryl Dixon olduğunu düşünüyordu. Bu teorilerinin temeli olarak da Daryl ve Patrick arasındaki sahne gösteriliyordu. Bahsi geçen 20 saniyelik sahnede Patrick gelip Daryl’a teşekkür ediyor ve elini sıkmak istediğini söylüyordu. O sırada yemek yiyen Daryl ise parmaklarını yaladıktan sonra Patrick’in elini sıkıyordu. Daha sonra Patrick’in salgından etkilenmesi ve hayatını kaybetmesi dikkat çekiyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Walker Stalker Cruise etkinliğine katılan Robert Kirkman uzun zamandır konuşulan bu teorinin yanlış olduğunu açıkladı. “Norman Reedus’un karakterinin (Daryl) bir şeyler için suçlu bulunmasına bayılıyorum. Ancak bu sadece bir tesadüftü.” sözlerini sarf etti. Böylece hayranların uzun zamandır gerçek olduğuna inandığı Daryl Dixon salgın teorisinin gerçek olmadığı anlaşılmış oldu.

Öte yandan The Walking Dead’in sekizinci sezonuna 25 Şubat’tan itibaren devam edeceğini hatırlatalım. Yeni bölümler Türkiye’de FX’te izleyici karşısına çıkmayı sürdürecek.

İlginizi çekebilir