reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 9. sezon

The Walking Dead’in 9. sezonunda ayrılık rüzgarları

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezon onayı aldığı geçtiğimiz haftalarda belli oldu ancak dizinin oyuncularının tamamı yeni sezon için imza atmış değil. Bu isimlerden birisinin sekizinci sezon finalinde izleyicilere veda etme ihtimali bulunuyor.

Son gelişmelere bakılırsa yedinci sezon finaliyle birlikte The Walking Dead ekibinin sözleşmeleri son buluyor. Rick Grimes’a hayat veren Andrew Lincoln ve Darly’ı canlandıran Norman Reedus‘un sözleşmelerini hızla yenilediğini biliyoruz. Fakat bu hızlı ilerleyiş Maggie Greene olarak izlemeye alıştığımız Lauren Cohan için söz konusu olmadı.

Her şey görüşmelere bağlı

Kısaca özetlemek gerekirse The Walking Dead ile ünlenen Lauren Cohan yeni sezonde seyirci karşısına çıkması planlanan pek çok yeni proje için teklif alıyor. Bunların çoğunlukla başrol olduğu ve çok daha iyi kazandırma ihtimali bulunduğu söyleniyor. Bu gelişmelerin ardından oyuncunun AMC ve dizi ekibiyle irtibata geçtiği, erkek rol arkadaşlarına eş değer bir kazanç talep ettiği ifade ediliyor. Yapılan ilk teklifin beklentileri karşılayamadığı fakat taraflar arasındaki pazarlığın devam ettiği anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özetle The Walking Dead‘de görmeye alıştığımız Maggie’nin dizideki kaderi bu görüşmelere bağlı. Yapılan teklif Lauren Cohan’ın beklentilerini karşılamazsa sevdiğimiz bir karaktere daha elveda deme ihtimalimiz bulunuyor.

Video