reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 11. sezonda şaşırtıcı Maggie Greene kararı

Yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkan The Walking Dead 11. sezon için hazırlıklara şimdiden başladı. Alınan kararlardan biri de Maggie Greene karakteriyle alakalı.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in son sezonları oldukça sorunlu geçti. Hikayenin bir türlü istenen yönde ilerlememesi izleyicilerin yavaş yavaş diziden vazgeçmesine neden oldu. Bu durum her hafta düşen reytingler olarak karşımıza çıktı. Ekip hikayeyi toparlamak için elinden gelen her şeyi yapsa da, başrol oyuncuları batan gemiyi terk etmeye başladı. Önce Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln ve Maggie Greene’ye hayat veren Lauren Cohan ayrılık kararı aldı. Rick Grimes’ın üçleme bir film serisiyle hikayesine devam edeceğini biliyoruz fakat bu karar ana seriyi başrolsüz bırakmış oldu. Bu ikilinin ardından onuncu sezonda önemli bir karaktere daha veda edeceğiz. Ayrılıkların son halkası son halkası Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 11. sezon sürprizi

Her şey giderek kötüleşiyor gibi görünürken dizinin on birinci sezonuna dair heyecan uyandıran bir gelişme yaşandı. Maggie Greene karakteriyle karşımıza çıkan Lauren Cohan’ın diziye gelecek sezon geri döneceği ortaya çıktı. Oyuncu yeni bir dizinin başrolünü üstlenmek üzere The Walking Dead’den ayrılmıştı. Fakat bu yapım ilk sezonu sırasında iptal edildi. Görünen o ki yeni dizide işlerin istediği gibi gitmemesi The Walking Dead’in işine yarayacak. Lauren Cohan’ın dönüşüyle dizi yeniden başrol sahibi olacak.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon fragmanı