reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

the walking dead

The Walking Dead 10. sezondaki Maggie Greene planları

The Walking Dead dokuzuncu sezonda Rick Grimes’ın yanı sıra Maggie Greene karakterine de veda etti. Peki dizinin onuncu sezondaki planları onu kapsıyor mu?

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse, Maggie Greene karakterine hayat veren Lauren Cohen dokuzuncu sezonun devamında yer almayacak. Bu gelişme yeni bölümler ekrana gelmeye başlamadan çok önce belli olmuştu. Lauren Cohen başka bir kanalda başrolü üstlenmek üzere imza atmıştı. Fakat The Walking Dead ile yollarını tamamen ayırmadı. Maggie’nin hikayesinin devam edebilmesi için açık kapı bırakıldı. Rick Grimes’ın son bölümü bir anlamda Maggie Greene’nin de vedasıydı. Daha sonra onun Georgie ile yeni bir topluluk kurmak üzere harekete geçtiğini öğrendik. Bu sayede onun bir gün geri dönebileceğini biliyoruz. Dizinin yeni baş yazarı Angela Kang de plan aşamasında olduklarını şu sözlerle doğruladı:

“Umuyorum ki onuncu sezonda Maggie’nin hikayesine devam edeceğiz. Lauren Cohan ile iletişim halindeydiz. Çekim programını buna göre şekillendirebileceğini umuyoruz. Bu sırada Georgie’nin grubu dışarıda bir yerlerde, bir şeyler yapmaya devam ediyor. Onları The Walking Dead dünyasında bir şekilde kullanabileceğimizi düşünüyoruz. Elbette karar Scott M. Gimple’a ait olacak. Olayların nasıl şekilleneceğini zaman gösterecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki eğer Lauren Cohan’ın programı el verirse, Maggie Greene geri dönecek. Fakat her şey çekim programlarının ayarlanmasına bağlı gibi görünüyor.

Video

The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm tanıtımı