reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Maggie Greene’nin The Walking Dead dönüşüne kapı açan gelişme

The Walking Dead dizisinin en sevilen karakterlerinden Maggie Greene hikayeden ayrılmıştı. Yaşanan son gelişme onun geri dönüşüne kapı açıyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezonda The Walking Dead’de büyük bir yaprak dökümü yaşandı. Başrollerde yer alan Andrew Lincoln ve Lauren Cohan diziden ayrılma kararı aldı. Andrew Lincoln‘ün hayat verdiği Rick Grimes’ın hikayesi aynı dünyada geçen televizyon filmleriyle devam edecek. Maggie Greene’yi canlandıran Lauren Cohan‘ın süreci ise biraz daha kafa karıştırıcı oldu. Önce onun diğer başroller kadar kazanmıyor olmaktan şikayetçi olduğu söylendi. Ardından yapılan The Walking Dead ekibi tarafından yapılan yeni tekliften memnun olmadığı haberleri yapıldı. Sonrasında ABC ekranlarında yayınlanacak Whiskey Cavalier dizisi için başrol teklifi aldı. The Walking Dead’deki durumundan memnun olmayan oyuncu bu teklifi kabul etti ve diziden aniden çıktı. Bununla birlikte Maggie Greene‘nin her an geri dönebileceğine dair olumlu sinyaller vermeyi sürdürdü. Hatta onun kendi dizisine kavuşacağına dair söylentiler ortaya atıldı. Yaşanan son gelişmeyle birlikte bu dönüş çok daha mümkün görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead müjdesi

Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Deadline sitesinin haberine göre ABC, Whiskey Cavalier dizisini iptal etti. Böylece Lauren Cohan’ın programında geri dönüş için yer açıldığını söyleyebiliriz. Bir anlamda işsiz kalan oyuncunun Maggie Greene olarak geri dönmeye daha sıcak bakacağı tahmin ediliyor. Fakat sevilen oyuncu diziye mi dönecek, yoksa kendi projesine mi kavuşacak, işte henüz bu kısım belli değil.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı