reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisi söylentileri

Son yılların en çok konuşulan işlerinden biri olan The Walking Dead yeni dizi söylentileriyle karşımıza çıkıyor. Bu yeni projenin tanıdık bir karakter etrafında şekillenmesi bekleniyor.

Dokuzuncu sezonuyla izleyici karşısına çıkan The Walking Dead ufak ufak kan kaybediyor. Serinin ana karakteri olarak görülen Rick Grimes geçtiğimiz aylarda hikayeye veda etti. Lauren Cohan’ın hayat verdiği Maggie Greene karakteri de sessiz sedasız hikayeden çıktı. Sevilen oyuncu artık başka bir dizinin başrolünü üstleniyor fakat gelecekte The Walking Dead dünyasına dönme ihtimali hala var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son söylentiler ise Maggie Greene’nin kendi dizisine kavuşma ihtimaline işaret ediyor. Söylenenlere göre The Walking Dead ekibi Lauren Cohan ile iletişim halinde. Gelecekte onun etrafında şekillenecek yeni bir proje için anlaşma sağlamaya çalışıyorlar. Lauren Cohan şimdilik başka bir dizinin başrolünü üstlendiği için bu teklife net bir yanıt veremiyor gibi görünüyor. Şayet bu proje iptal edilirse veya kendisi ayrılma kararı alırsa yeni projede yer alma ihtimali artacak. Bu yeni diziyle birlikte Maggie Greene’nin neden aniden ana diziden ayrıldığı da açıklanabilir. Onun geri planda kaldığını düşünen hayranların da istekleri yerine getirilmiş olur.

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi