reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Şaşırtan yeni The Walking Dead dizisi açıklaması

Dokuzuncu sezonuyla ekrana gelen The Walking Dead ciddi bir düşüş yaşarken bu dünyada geçecek yeni bir dizi için çalışmaların başladığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead aslında aynı isimdeki çizgi roman serisinden uyarlanıyor. Robert Kirkman’ın yarattığı bu dünya televizyon ve oyun olmak üzere farklı alanlara doğru genişledi. Hatta asıl hikayeden bağımsız yeni bir dizi olan Fear The Walking Dead birkaç sezondur izleyici karşısına çıkıyor. Bu yapımları izleyici karşısına çıkartan AMC kanalı aynı dünyada geçen başka bir projeye niyetlendiklerini açıkladı.

Aslına bakarsanız ortada resmi bir duyuru yok. Fakat AMC kanalının başkanı yeni bir The Walking Dead dizisinin yolda olduğu bilgisini ağzından kaçırdı. Ardından bu durum kanalın yöneticilerinden Ed Carroll’a soruldu. O da projeyi şu sözlerle özetledi: “Henüz yeni dizi hakkında detayları paylaşabileceğimiz aşamaya ulaşmadık. Sadece ilk bölüm için çalışmalarımızın son hız devam ettiğini söyleyebilirim. Yeni bir hikaye hazırlayacak yetenekli insanlarla anlaştık. Şu ana kadar projede kaydedilen aşamadan memnunuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ed Carroll’un bu açıklamasında da gördüğünüz üzere AMC yeni The Walking Dead dizisi hakkında ser veriyor, sır vermiyor. Projenin hangi karakterler etrafında geliştirildiğini dahi bilmiyoruz. Fakat kısa bir süre önce Lauren Cohan’ın hayat verdiği Maggie Greene’nin kendi dizisine kavuşabileceği konuşuluyordu. Kim bilir, belki bu iddialar doğrudur.

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 12. bölüm “Guardians” tanıtım filmi