reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead: World Beyond

Yeni The Walking Dead dizisinin isim gizemi çözüldü [İzle]

The Walking Dead evrenini genişletecek dizinin ismi nihayet açıklandı. Yeni diziyle beraber evrene de yeni “kan” geliyor.

10. sezonuna devam eden The Walking Dead, ana seride hayranların ilgisini eskisi gibi en üst noktada tutmakta zorlanıyor. Bir yandan bir spin-off diziyle halihazırda devam eden evreni ise AMC yepyeni bir diziyle canlandırmayı hedefliyor. Bu sefer hedefin tam ortasında ise genç izleyici var. Yeni dizinin bir süredir saklı tutulan ismi ise nihayet açıklandı. Gençleri kendine çekmesi beklenen TWD: World Beyond, 2020 baharında televizyon ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni The Walking Dead dizisi ikinci nesle odaklanıyor

Hikaye bizi bu kez farklı bir düzene götürüyor. Çünkü zombi kıyametinin içinde geçirilmiş 10 yılın ardından aslında dış dünyaya çok yabancı bir ekiple açıyoruz diziyi. Tüm bu kıyamet sürerken güvenli bir bölgede yetişip büyüyen gençlerin bir gün bir maceraya atılmaya karar vermesiyle hikaye ilerliyor. Daha önce hiç yakından bir zombi ile karşılaşmamış olan gençler, gerekli gördükleri sınırlı teçhizatla yola koyuluyor. Hikayenin bir noktada Rick Grimes’ın kayboluşuna da bağlanması bekleniyor. Yeni dizinin genç izleyiciyi çekmeyi başarıp başaramayacağını ise zaman gösterecek. Reytingler konusunda son dönemlerde istediği dönüşleri geri alamayan ana dizi bu sezon esaslı bir düşmanla izleyici karşısına çıkmasına rağmen eski güçlü günlerine kavuşamıyor. Yeni dizi için net yayın tarihinin ne zaman açıklacağı da şimdilik bilinmiyor. Hazırlanan kısa fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.