reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisinden ilk fragman [İzle]

AMC altın yumurtlayan tavuğu üçüncü yan diziyle beslemeye devam ediyor. Yeni The Walking Dead dizisinden ilk tanıtım paylaşıldı.

İlk olarak Nisan 2019’da duyurulan yeni Walking Dead dizisi, nihayet kısa bir tanıtımla kendini gösterdi. AMC’nin ana dizilerinden olan Walking Dead’in halihazırda Fear the Walking Dead isimli ikinci bir spin-off dizisi bulunuyordu. Kanal üçüncü bir diziyle evreni geliştireceğini ve hayranları yeni hikayelerle buluşturacağını müjdelediğinde tepkiler karışık oldu. Şimdi ise ismi hala açıklanmayan üçüncü diziden ilk tanıtım geldi. Yeni dizi geçmişte yapılan açıklamalarda da olduğu gibi “genç” bir ekibe odaklanıyor. Hikaye medeniyetin çöküşünün ardından yetişen ilk nesle odaklanacak. Yani zombi salgını içinde hep güvenli alanda büyüyen çocukların gençlik dönemine.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni The Walking Dead dizisi ilk ikisinden farklı olacak

AMC’nin programlarından sorumlu isim David Madden, yaptığı son açıklamalarda yeni dizinin isminde Walking Dead’in geçmeyebileceğini belirtmişti. Aynı açıklamada ilk iki diziden çok farklı bir tona sahip olacağı söylenen üçüncü dizinin diğer ikisine benzemeyeceği kaydedilmişti. 2019 San Diego Comic-Con’da ise dizi için yeni bir özet paylaşıldı. Özet şu şekilde: “Bazıları kahraman olur. Bazılarıysa düşmana evrilir. Günün sonunda hepsi geri dönüşü olmayacak şekilde değişti. İyi ya da kötü, büyüdüler ve geliştiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Comic-Con açıklamasında Walking Dead’in evreninin bu zamana kadar çok küçük bir kısmının keşfedildiği, ana dizinin 7. sezonunda ve spin-off’un beşinci sezonunda ise farklı toplulukların kurtulduğuna dair ipuçları gördüğümüz belirtilirken, bunlardan birinin keşfini yeni diziyle göreceğimiz de açıklandı. Dizinin oyuncuları arasında Aliyah Royale, Annet Mahendru, Alexa Mansour, Nicolas Cantu ve Hal Cumpston yer alıyor. Yeni dizi 2020 ilkbaharında AMC’de yayınlanacak. Hazırlanan tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.