reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead World Beyond

Yeni The Walking Dead dizisinin yayınlanmadan belli olan kısa ömrü

The Walking Dead evreni üçüncü bir diziyle genişlemeye hazırlanıyor. Ancak geri sayıma başlayan yeni dizinin ömrü pek de uzun olmayacak.

Advertisement

The Walking Dead, televizyon izleyicilerine üçüncü bir dizi daha sunmaya hazır. World Beyond isimli yeni dizi yayın tarihi içinse geri sayımı başlatmış durumda. Halihazırda 10. sezonu devam eden ana dizi serisinin sezon finalinden sonra 12 Nisan‘da yayınlanması beklenen yeni dizi içinse planlar ana seri kadar uzun soluklu görünmüyor. AMC dizinin sadece iki sezonluk planlandığını açıkladı. Bu sınırlı bölüme sahip dizinin Rick Grimes başrolündeki filme bağlanmadan önce bazı noktaları aydınlatabileceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead: World Beyond dizisi neler sunuyor?

Yeni dizi bizi biraz daha farklı bir kuruluma götürüyor. Bu kez odak ışıklarının altında post apokaliptik bu evrende yetişmiş olan gençler yer alıyor. Güvenli bölgede yetişip büyüyen bu gençlerden bazıları ise yepyeni bir maceraya atılıyor. İki kız kardeş, iki arkadaşlarıyla beraber yaşadıkları güvenli bölgeyi terk ederek bilinmeyene doğru yola çıkıyor. Önemli bir görevi üstlenen gençlerin güvendeyken aldıkları eğitimin gerçek bir zombi karşısında nasıl işleyeceğini ise hep beraber göreceğiz. Hikayenin ana seriyle nasıl bağlanacağı ise en büyük merak unsuru elbette. Haberin devamında dizi için yayınlanan kısa tanıtımı izleyebilirsiniz.

İlgili video

Dizinin kısa tanıtımı