reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisinin en büyük farkı

Bir süredir yeni The Walking Dead dizisinin yolda olduğunu biliyoruz. Henüz ismi belli olmayan diziden ilk fotoğraflar bir süre önce ortaya çıkmıştı. Bu yeni projenin önceki iki diziden nasıl bir farkı olduğunu Scott Gimple açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda The Walking Dead’in dünyasında geçecek yeni bir dizi için çalışmaların başladığı netlik kazanmıştı. Ardından çekimler süresinde projenin Monument ismiyle anılacağı belli oldu ve çalışmalar başladı. Son olarak bu dizinin alıştığımız ve bildiğimiz dünyada fakat tam on sene sonra geçeceği belli oldu. Hatta ufak bir tanıtım dahi çıktı ancak hala dizinin ismi belli olmadı. The Walking Dead çatısı altındaki tüm işlerden sorumlu olan Scott Gimple uzun süren sessizliğin ardından bu dünyada geçen üçüncü dizi hakkında konuştu. Bu hikayenin neden farklı olduğunu anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni The Walking Dead dizisi neden farklı?

“Yeni dizi öncekilerinden farklı bir mitolojiye sahip olacak. Olaylar şimdiye kadar seyrettiğimiz evrende geçiyor olacak. Buna rağmen olayların birbiriyle bağlanış biçimi önceki dizilerde gördüğümüzden farklı olacak. Karakterler farklı bir yolda ilerleyecek. Bunun tek sebebi aradan geçen zamanın ardından oturmuş bir düzeni olan karaktereri görecek olmamız değil. Aynı zamanda mecbur kaldıkları sistem. Mecburen bağlantıları sistemden kurtulma çabalarına şahit olacağız. Hem bu gerçek hem de karakterlerin alıştığımızdan genç olması diğer dizilerden farklı bir iş ortaya çıkmasına sebep oluyor.”

Görünen o ki yeni The Walking Dead dizisinde sadece zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışan gençleri görmeyeceğiz. Aynı zamanda bu kıyametin yarattığı yeni düzenlerden birine şahit olacağız.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 4. bölüm tanıtım filmi