reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisinden enteresan detaylar

The Walking Dead onuncu sezonuyla ekrana dönme çalışmalarına devam ederken aynı dünyada geçecek yeni projeye dair enteresan detaylar ortaya çıkıyor.

AMC kanalının aynı dünyada geçecek üçüncü bir dizi projesi için kolları sıvadığı haftalar önce belli olmuştu. Ardından temmuz ayının ortasında diziye dair ilk bilgiler gün yüzüne çıktı. İsmi belli olmayan dizinin oyuncu kadrosuna üç kişinin katıldığı açıklandı. Bunlar Alexa Mansour, Nicolas Cantu ve Hal Cumpston oldu. Hepsinin canlandıracağı karakter de basitçe tanımlanmıştı. Alexa Mansour‘un kuralları yıkmayı seven ve günü yaşamaktan keyif alan bir karakteri canlandırdığı, dışarıdan eğlenceli göründüğü ama içten içe mutsuz olduğu ifade edildi. Nicolas Cantu‘nun karakteri karatede siyah kuşak elde etmiş ancak yaşından küçük gösteren biri olarak tanımlanıyor. Hal Cumpston ise yaşına göre büyük gösteren, yalnız başına takılmayı seven ve bu yüzden çocukların korktuğu birine dönüşen bir karakterle karşımıza çıkacak denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni The Walking Dead dizisi detayları

Şimdi bu projenin çekimlerine dair detaylar netlik kazandı. Projenin çekimler süresince kod adı Monument olacak. Asıl ismine daha sonra karar verilecek. Çekimler Virginia‘nın ufak kafalarından birinde ağustos ayında başlayacak. Hikaye bir uçak kazasıyla başlıyor gibi görünüyor. Bu sebeple kasabanın büyük caddelerinden birine uçak kazasının kalıntıları yerleştirilecek. Çekimlerin ağustos ayında başlayım kasım ayına kadar devam etmesi bekleniyor. Uçak kazası detayı sebebiyle The Walking Dead dünyasında geçen dizi şimdiden Lost‘a benzetilir oldu. Fakat kazanın hikayede ne derecede rol oynayacağını henüz bilmiyoruz. Öte yandan ismi belli olmayan proje ne zaman ekrana gelecek, o da belli değil.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı