reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisinden ilk detaylar

Son yılların en çok konuşulan dizisi The Walking Dead onuncu sezonuyla dönmeye hazırlanırken aynı dünyada geçecek yeni dizi projesine dair ilk detaylar belli olmaya başladı.

The Walking Dead’in aslında Robert Kirkman tarafından kaleme alınan çizgi roman serisinden televizyona uyarlandığını bilmeyen yok. Kirkman’ın yarattığı bu başarılı dünya televizyonun yanı sıra oyun formatında da karşımıza çıkıyor. Fear The Walking Dead dizisiyle bu dünyada farklı bir hikaye daha seyretmeye başlamıştık. Yakında yine aynı dünyada geçen farklı bir projenin televizyonda boy göstermesi bekleniyor. Aslında AMC kanalının yeni dizi projesini geçtiğimiz mart ayında sizlere duyurmuştuk. Fakat merak edilen detaylar yeni yeni belli olmaya başladı diyebiliriz.

Yeni The Walking Dead dizisi karakterleri

Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Variety‘nin haberine göre bu evrende geçecek üçüncü dizinin ismi henüz belli değil. Ancak oyuncu kadrosu ufak ufak şekilleniyor. Şimdilik dizi kadrosuna üç ismin katıldığı söyleniyor. Bunlar Alexa Mansour, Nicolas Cantu ve Hal Cumpston. Alexa Mansour’un kuralları yıkmayı seven ve günü yaşamaktan keyif alan bir karakteri canlandırdığı söyleniyor. Karakterinin dışarıdan eğlenceli göründüğü ama içten içe mutsuz olduğu ifade ediliyor. Nicolas Cantu’nun karakteri karatede siyah kuşak elde etmiş ancak yaşından küçük gösteren biri olarak tanımlanıyor. Hal Cumpston ise yaşına göre büyük gösteren, yalnız başına takılmayı seven ve bu yüzden çocukların korktuğu birine dönüşen bir karakterle karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu The Walking Dead projesinin tam olarak neyi konu edeceğini, nerede ve ne zaman geçeceğini bilmeden karakterlere dair verilen bu detaylar pek bir şey ifade etmiyor. Yine de ismi belli olmayan projeye dair ilk bilgiler ilgi çekmeyi başarıyor. Öte yandan bu haberlerin henüz AMC kanalı tarafından doğrulanmadığını yani gelecekte dizide farklı karakterle görme ihtimalimiz olduğunu da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı