reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör

Sylvester Stallone’un Arnold Schwarzenegger’in yerini aldığı Terminatör videosu

Terminatör denilince hepimizin aklına Arnold Schwarzenegger geliyor. Peki bu karakteri onun yerine Sylvester Stallone canlandırsa nasıl olurdu? YouTube’da paylaşılan yeni video bu soruya yanıt veriyor.

Beyaz perdenin efsaneleri arasında yer alan Terminatör serisi Arnold Schwarzenegger’in en önemli rollerinden biri. Hatta tecrübeli oyunu yakın zamanda serinin devam filmiyle karşımızda olacak. Belki de son kez bu sevilen karakter hayat verecek. Tüm bu sebeplerden ötürü onun seriyle özdeşleştiğini söylesek abartmış olmayız. Buna rağmen bu karakteri aynı dönemin efsane isimlerinden biri olan Sylvester Stallone canlandırsa nasıl olurdu diye merak ediyorsanız, artık bu sorunun oldukça net bir yanıtı var.

Sylvester Stallone ve Terminatör

Son zamanlarda farklı şekillerde sık sık gündeme gelen Deepfake teknolojisi bu sefer oldukça eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ctrl Shift Face isimli YouTube kanalı Deepfake teknolojisini kullanarak Terminator 2: Judgment Day filmini değiştirdi. Burada T-800 karakterinin yüzü olarak Schwarzenegger’in yerine Sylvester Stallone kullanılıyor. Normalde bu tarz videoların bir kısmında sonradan eklenen yüzün çok eğreti durduğuna şahit oluyorduk. Her açıdan olmasa da, bazı açılardan videoyla oynandığı bir şekilde anlaşılıyordu. Bu da bir anlamda işin büyüsünü kaçırıyordu. Ctrl Shift Face tarafından hazırlanan video ise neredeyse kusursuz. Videoyu seyrederken Terminatör karakterini gerçekten Sylvester Stallone canlandırmış gibi hissediyorsunuz. Bu da uzun yıllardır devam eden Stallone ve Schwarzenegger mücadelesine yeni bir boyut kazandırıyor. Bu şaşırtıcı videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Video