reklamı kapat

POPÜLER

Terminator

James Cameron Terminator 6’nın ismini açıkladı

Son yılların en gizemli projelerinden biri olan Terminator 6’nın adı sonunda belli oldu. Üstelik bu açıklama en yetkili kişiden yani James Cameron’dan geldi.

Kısaca özet geçmemiz gerekirse Terminatör dünyasının hakları James Cameron’a geri döndü. Bu gelişmeyle birlikte altıncı film için çalışmalar başladı. Daha önce yapılan açıklamalar sayesinde biliyoruz ki bu yeni proje ilk iki film haricinde yaşanan her şey görmezden gelinecek. Yani bu teknik olarak serinin üçüncü filmi yerine geçecek de diyebiliriz. Bunun yanı sıra heyecan uyandıran pek çok detay bulunuyor. Örneğin Terminator 6’nın yönetmen koltuğunda James Cameron oturmayacak. Fakat hikaye kesinlikle güvenilir bir isme emanet. Yönetmenlik görevi Deadpool ile tanıdığımız Tim Miller’a emanet. Ona serinin efsaneleşen isimleri Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton eşlik edecek. Kısacası bu filmi heyecanla beklememek için hiçbir neden yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son olarak James Cameron  filme dair sessizliğini bozdu. Projenin adını şu sözlerle açıkladı: “Yeni filmimiz Dark Fate adıyla anıyor. Filmin tam ismi Terminator Dark Fate. En azından şimdilik öyle olduğunu söyleyebilirim.” Doğrusu bu açıklama filmin adına dair güven vermiyor. Fakat Cameron ileride bir şeylerin değişebilme ihtimalini göz ardı etmek istemiyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Terminator Salvation fragmanı