reklamı kapat

POPÜLER

Terminator 6

Terminator 6’nın ilk set fotoğrafları Sarah Connor’ın yeni halini müjdeliyor

Linda Hamilton ve Arnold Schwarzenegger‘i bir araya getirecek olan yeni Terminator filminin setinden Sarah Connor’ı gösteren ilk fotoğraf geldi.

James Cameron‘la köklere dönmeye hazırlanan Terminator 6, Linda Hamilton ve Arnold Schwarzenegger’i yeniden bir araya getireceğini müjdelemişti. Film için Cameron “Hem günümüzden hem de gelecekten karakterler olacak. Daha çok yeni karakterlere yer vereceğiz ancak Arnold ve Linda’nın karakterleri de filmde yer alacak.” diye bir açıklamada bulunmuştu. Daha sonra projeye Terminator rolünde Gabriel Luna‘yı (Ghost Rider) da dahil eden ekip, filmin 22 Kasım 2019‘da vizyona gireceğini müjdelemişti. Çekimleri başlayan filmin setinden ilk fotoğraflar geldi. Gelen fotoğraflar Linda Hamilton’ın Sarah Connor‘ının yeni halini ortaya seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Set görüntüleri ortaya çıktı

Yeni filmin Terminator 2’nin devamı niteliğinde olacağı belirtilirken konusuna ilişkin hala net bir detay yok. Ancak bir üçlemeyi ateşleyeceği söyleniyor. Cameron aynı zamanda diğer filmleri dikkate almayacaklarını da belirtmişti. Set görsellerinde ise Linda Hamilton’ın kısa sarı saçları dikkat çekiyor. Ancak geçmişten gelen gözlükleri sabit kalmış gibi. Kurşun geçirmez yelekle gördüğümüz Hamilton, heyecanlı aksiyon sahnelerinin de habercisi oluyor ve en az eskisi kadar karizmatik görünüyor. Hamilton ve Schwarzenegger’in yeniden bir araya gelişi içinse ne yazık ki bir süre daha bekleyeceğiz gibi.

İlgili video

Salvation fragmanı