reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

terminator

Terminator rolünün yeni sahibi belli oldu

Terminator efsanesi yapımcı James Cameron ile dönmeye hazırlanırken yeni Terminator de belli oldu. Cameron ve yönetmen Tim Miller, filmin yıldızını belirledi.

Advertisement

Geçtiğimiz aylarda James Cameron‘lu Terminator filminin geleceği ve Arnold Schwarzenegger ile Linda Hamilton’ın seriye dahil olacağını öğrenmiştik. Filmle ilgili yeni detaylar da belli oldu. Cameron daha önce film için “Hem günümüzden hem de gelecekten karakterler olacak. Daha çok yeni karakterlere yer vereceğiz ancak Arnold ve Linda’nın karakterleri de filmde yer alacak.” demişti. Biz de merakla yeni karakterleri kimlerin canlandıracağını beklemeye başlamıştık. Nihayet beklenen açıklama geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rolü Ghost Rider kaptı

Deadline‘ın özel haberine göre filmde yeni Terminator rolünü Agents of SHIELD dizisinde Ghost Rider’ı canlandıran Gabriel Luna üstleniyor. Filmde yer alacak diğer iki oyuncununsa Natalia Reyes (Lady, La Vendedora de Rosas) ve Diego Boneta (Scream Queens) olacağı açıklandı. Tim Miller’ın yöneteceği film Terminator 2’nin devamı niteliğinde olacak. Filmin senaryosuna ilişkinse ne yazık ki hala henüz bir bilgi yok. Ancak kadro yavaş yavaş tamamlandığına göre çok geçmeden senaryo detayları da netleşir diye düşünüyoruz. Filmin senaryosunu ise David Goyer’ın (Batman Begins) yazacağını da ekleyelim. Yeni film 22 Kasım 2019‘da hayranlarla buluşacak.

İlgili video

Terminator Salvation fragmanı