reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Terminatör filmini izlemek için çok beklemeyeceğiz!

Terminatör son zamanlarda umut vadeden gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Şimdi de serinin efsane üçlüsünü bir araya getirecek olan bu yeni filmin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı belli oldu! Görünen o ki fazla beklememize gerek kalmayacak.

Son zamanlarda Terminatör’ün adını fazla anıyoruz fakat bunun için oldukça iyi nedenlerimiz var. The Terminator ve Terminator 2: Judgment Day filmleriyle seriyi şahlandıran James Cameron geri dönüyor. Seriyi köklerine geri döndürürken izleyicilere uzun zamandır bekledikleri hikayeyi vermeye hazırlanıyor. Ona Deadpool’un yönetmenliğini üstlenen Tim Miller eşlik etmeye hazırlanıyor. İkisinin birlikte kaleme aldığı hikaye David Goyer ve Josh Friedman tarafından senaryolaştırılıyor. Her şeyin tamamlanmasının ardından kamera arkasına geçen isim Tim Miller olacak.

Terminatör hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler bununla sınırlı kalmadı. Terminator 3: Rise of the Machines, Terminator Salvation ve Terminator Genisys’in görmezden gelineceğini öğrendik. Yani yeni hikaye direkt Terminator 2: Judgment Day’in sonrasını konu edecek. Bu sayede Arnold Schwarzenegger‘in yanı sıra Linda Hamilton da seriye geri dönecek!

Tüm bu gelişmelerle Terminatör hayranlarını heyecanlandıran yeni filmin vizyon tarihi de belli oldu. Paramount Pictures’ın duyurusuna bakılırsa altıncı filmi 26 Temmuz 2019‘da izleyebileceğiz. Yani serinin ne şekilde ilerleyeceğini görmek için uzun bir süre beklememize gerek kalmayacak.