reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör serisinde Sarah Connor müjdesi

Beyaz perdenin efsane bilim kurgularından biri olan Terminatör‘ün yakında yeni bir filmle devam edeceğini bir süredir biliyoruz. Görünen o ki bu yeni proje efsane Terminatör ekibini de yeniden bir araya getirecek!

Bu sene içinde yaşanan gelişmeleri kısaca özetlemek gerekirse James Cameron, Terminatör serisinin haklarını geri kazandı. Serinin ilk iki filminde imzası olan başarılı yönetmen şimdi Terminatör serisine devam etmeyi planlıyor. Üstelik önceki açıklamalara bakılırsa bizleri farklı bir üçleme bekliyor. Terminator 6 ismiyle anılan filmin yönetmenliğini ise Deadpool ile başarılı bir işe imza atan ve adından uzunca bir süre bahsettiren Tim Miller üstlenecek. Söz konusu Terminatör olunca elbette Arnold Schwarzenegger de eksik olmayacak. James Cameron’ın son açıklamasına bakılırsa dönen tek isim Schwarzenegger değil. Aksine Sarah Connor‘a hayat veren Linda Hamilton da yeni projede yer alıyor!

Bildiğiniz gibi Linda Hamilton, The Terminator ve Terminator 2: Judgment Day filmlerinde Sarah Connor’ı canlandırmasıyla tanınıyor. Karakteri efsaneleştiren, performansıyla büyük övgü toplayan Hamilton şimdi bir kez daha beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Bu gelişmeyle birlikte Terminatör’ün efsane üçlüsü bir kez daha bir araya gelmiş oluyor.

Heyecan verici gelişmelerle bizleri heyecanlandıran Terminator 6’nın ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil.