reklamı kapat

POPÜLER

Terminator Dark Fate

Sarah Connor’ı geri döndüren Terminator Dark Fate fragmanı [Video]

James Cameron’un seriye geri dönmesiyle birlikte çekilen ve büyük merak uyandıran Terminator Dark Fate sonunda ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Son gelişmeleri takip edemediyseniz kısaca şöyle özetleyebiliriz: Terminator serisinin hakları uzun zamandır James Cameron‘da değildi. Serinin yaratıcısı bu haklara kısa süre önce yeniden kavuştu ve ilk iki film haricinde yaşanan her şey görmezden gelecek yeni bir projeyle karşımıza çıkacağını açıkladı. Uzun süre boyunca Terminator 6 ismiyle anılan filmin yönetmenliğini Deadpool ile tanıdığımız Tim Miller üstleniyor. Ona serinin efsaneleşen isimleri Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton ediyor. Yani pek çok izleyicinin kahramanı olan Sarah Connor beyaz perdeye geri dönüyor.

Terminator olarak bu sefer karşımıza Gabriel Luna çıkıyor. Natalia Reyes ise seride yeni bir karaktere hayat veriyor. Onu bir başka Terminatör’ü canlandıran Mackenzie Davis korumaya çalışıyor. Fakat bu karakterin enteresan, insani bir yanı var. Film de bir anlamda bu gizem etrafında şekilleniyor. Asıl merak edilen ise John Connor‘un nerede olduğu. Elbette fragman bu konuda ufacık bir ipucuna bile yer vermiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özetle Terminator Dark Fate filminin tam olarak neyi konu ettiğini henüz bilmiyoruz. Fragman da olabildiğince az detayı ortaya koyarak bu gizemi koruyor. Özellikle seriyi sıfırlamaya çalışan Genisys filminin en büyük olaylardan birini fragmanda açık etmesinin ardından bu yaklaşımdan şikayetçi değiliz. Son olarak filmin 1 Kasım‘da vizyona gireceğini de hatırlatalım.