reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör 6

Terminatör 6 vizyon tarihi Wonder Woman yüzünden değişti

Geçtiğimiz günlerde Gal Gadot, Wonder Woman 1984’ün ertelendiğini açıklamıştı. Bu karar dolaylı yoldan Terminatör 6 filminin vizyon tarihi de etkiledi.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Wonder Woman 1984‘ün normalde 1 Kasım 2019’da izleyici karşısına çıkması bekleniyordu. Çekimleri yaz aylarında başlayan filmin çalışmalarında herhangi bir aksaklık yaşanmadı. Aksine her şey yolunda gidiyor. Fakat buna rağmen filmin gösterim tarihinin 6 ay ertelendiği açıklandı. Bunun nedeni ise Warner Bros yapımı Six Billion Dollar Man‘in ertelenmesi. Mark Wahlberg‘in yer aldığı film için planlar değişince Warner Bros. bu tarihi Wonder Woman ile değerlendirmeye karar verdi. Filmi gişe hasılatının daha yüksek olacağı bir tarihe kaydırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Terminatör 6 da benzer bir düşünce tarzından etkilendi diyebiliriz. The Terminator ismiyle anılan filmin normalde 15 Kasım 2019’da seyirci karşısına çıkması planlanıyordu. Fakat Wonder Woman 1984 ertelenince 1 Kasım’daki rekabet azalmış oldu. Paramount stüdyoları da bu fırsatı değerlendirmek üzere harekete geçti. Terminatör 6 filminin yeni vizyon tarihi olarak 1 Kasım 2019 açıklanmış oldu. Böylece serinin yeni halkasını tahmin ettiğimizden iki hafta daha erken seyredebileceğiz. Öte yandan Wonder Woman’a kavuşmak için ise 6 ay daha beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Terminator Salvation fragmanı