reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Marvel

Avengers 4’ün adı önceki Marvel filmlerinde gizli olabilir

Avengers Infinity War sonrasında seyredeceğimiz Avengers 4 gizemi devam ediyor. Marvel hayranları ise bekleyişi daha çekilebilir hale getirmeye çalışıyor.

Bildiğiniz gibi daha Avengers 4 filminin ismini bile bilmiyoruz. Marvel, Avengers Infinity War’dan beri sessizliğini koruyor. Yaz aylarında vizyona giren Ant-Man and the Wasp beklediğimiz ipucunu vermedi. Paylaşılan Captain Marvel fragmanı ise bizi bekleyen filmi tanıtmakla yetindi. Aradan aylar geçmesine rağmen ne filmin adını biliyoruz ne de bir tanıtım paylaşıldı. Dolayısıyla Marvel hayranları eski filmlere göz atarak yeni ipuçları elde etmeye çalışıyor.

avengers 4

Şimdiye kadar Avengers 4’ün adı için pek çok farklı iddia ortaya atıldı. The Last Avenger, End Game ve Infinity Gauntlet derken son zamanlarda konuşulan isim Avengers Annihilation oldu. Söylentiler bu ismi onaylar gibi görünse de henüz resmi bir dayanak bulunabilmiş değil. çizgi roman hayranları ise Annihilation söylentisini destekleyecek bir çıkarımda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HeisenDiaN isimli Reddit kullanıcısı ortaya atılan iddiaların ardından beklenen ipucunu Avengers Age of Ultron‘da buldu. Vision‘ın yaratılmasının hemen ardından Avengers üyelerinin konuştuğu sahnede Scarlet Witch‘in sözleri dikkat çekiyor. Wanda Maximoff “Zihninin içine baktım ve orada yok oluş gördüm” diyor. Fakat yok oluşu ifade ederken İngilizce’deki Annihilation kelimesini kullanıyor. İşte bu cümlenin Avengers 4’e işaret ettiği düşünülüyor. Bu sahne de yeni isim söylentilerini destekler nitelikte görünüyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları