reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 yıldızının teorilere şüpheci yaklaşımı

Avengers 4 bekleyişi devam ederken Marvel hayranları zaman geçirmek için eski yapımlara göz gezdirip yeni teoriler üretiyor. Elizabeth Olsen ise karakteriyle bağlantılı teorilerden birine oldukça şüpheci bir yaklaşım sergilemeyi tercih ediyor.

Bildiğiniz gibi Avengers 4 ile bağlantılı teorilerin ardı arkası kesilmiyor. Bunlardan bir tanesi Avengers Infinity War’da yaşanacakların taa Avengers Age of Ultron‘da göründüğünü iddia ediyordu. Hatırlarsanız Scarlet Witch tüm kahramanlarımızın zihnine girmiş ve sarsılmalarına neden olan görüler oluşturmuştu. İşte bu görülerin Avengers 4 ile bağlanabileceği düşünülüyordu. Scarlet Witch’e hayat veren Elizabeth Olsen ise izleyicilerden farklı düşüncelere sahip. Aklından geçenleri şu sözlerle ifade ediyor:

“Ben Scarlet Witch’in kahramanlarımıza gösterdiği o görülerin Avengers Infinity War ile akalaklı olduğuna inanmıyorum. Kimileri Age of Ultron ile başlaytan hikayenin Infinity War ve Avengers 4 ile tamamlanacağını düşünüyor. Ama Age of Ultron döneminde Infinity War yoktu. Bana sorarsanız o görüler Ultron’un zafer elde ettiği dünyayı gözler önüne seriyordu. Buna rağmen kabul etmeliyim ki bu teori de oldukça enteresan bir bakış açısı sunuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Elizabeth Olsen mı, yoksa sıkı Marvel izleyicileri mi haklı çıkacak, merakla bekliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Teori gerçek olabilir mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War – Çekim hataları