reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange 2 Marvel

Marvel hayranlarına Doctor Strange 2 müjdesi

Avengers 4, Spider-Man Far From Home derken sıra Benedict Cumberbatch’in başrolünde yer aldığı Doctor Strange 2 filmine geliyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘da pek çok Marvel kahramanına veda etmek zorunda kaldık. Bunlardan biri de Doctor Strange oldu. Ancak bu kahramanlardan büyük bir kısmının Avengers 4‘te hayata döneceği tahmin ediliyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise gelecek projelerin bir kısmının çoktan açıklanmış olmasıydı. Örneğin Spider-Man Far From Home‘un çekimleri çoktan tamamlandı. Black Panther 2 için yönetmen anlaşması sağlandı. Şimdi de Doctor Strange 2 için çalışmalar tamamlanıyor gibi duruyor.

Marvel hayranlarına müjde

Doctor Strange 2 hakkındaki heyecan uyandıran gelişmeyi Benedict Wong açıkladı. Sevilen oyuncuyu son olarak Avengers Infinity War’da seyretmiştik. Wong geçtiğimiz günlerde Vancouver‘daki bir hayran etkinliğine katıldı. Kendisine yöneltilen sorular üzerine önce Avengers 4 için bazı sahneler çektiğini ifade etti. Ardından Doctor Strange 2‘nin çekimlerinin sene sonunda başlayacağını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önceki açıklamalardan biliyoruz ki Doctor Strange 2’nin yönetmenliğini de Scott Derrickson üstlenecek. Şayet filmin senaryosu hazırsa ve Marvel tarafından onaylanmışsa çekimlerin sene sonunda başlaması fazlasıyla mümkün. Henüz filmin ne zaman vizyona gireceği belli değil ancak gidişatı değiştirecek olan Avengers 4’ü 3 Mayıs 2019‘da seyredeceğiz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları