reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Strange 2 Marvel

Marvel hayranlarının beklediği Doctor Strange 2 gelişmesi

Marvel hayranlarının Avengers Endgame’e odaklandığı şu günlerde Doctor Strange 2 filminin gelişi kesinleşti. Böylece karakterin akıbeti de netlik kazanmış oldu.

Bildiğiniz gibi Doctor Strange’i son olarak Avengers Infinity War‘da seyretmiştik. Sevilen kahraman Thanos‘un başarılı olmasının ardından gerçeklikten silinen karakterlerden biri olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak herkes onun Avengers Endgame ile geri döneceğini tahmin ediyordu. Yaşanan son Doctor Strange 2 gelişmeleriyle birlikte bu durum artık tahmin olmaktan çıkıyor.

Aslına bakarsanız Marvel stüdyolarının Doctor Strange 2 için çalışmalara başladığını çoktan biliyorduk. Şimdiye kadar bu konuda pek çok söylentiyi sizlerle paylaştık. Fakat stüdyo sonunda somut bir adım attı ve duyduklarımızın sadece bir söylentiden ibaret olmadığı da netleşti. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Marvel stüdyoları ilk filmin de kamera arkasına geçen Scott Derrickson ile anlaşmaya vardı. Derrickson Doctor Strange 2’nin de yönetmenliğini üstlenecek. Böylece Benedict Cumberbatch‘in hayat verdiği karakterin beyaz perde macerası kaldığı yerden devam edecek. Öte yandan ikinci filmi kimin kaleme alacağı henüz belli değil. Yeniden C. Robert Cargill ile anlaşılması mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Benedict Wong ve Rachel McAdams gibi isimlerin de geri döneceği Doctor Strange 2 filminin vizyon tarihinin önümüzdeki aylarda belli olmasını bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı