reklamı kapat

POPÜLER

doctor strange 2

Marvel’ın değişen Doctor Strange 2 planları

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame sonrası için çalışmalarını yürüttüğü Doctor Strange 2 için planları değişmiş olabilir. En azından son gelişmeler o yöne işaret ediyor.

Kısaca hatırlamak gerekirse sevilen kahramanlardan Doctor Strange’i son olarak Avengers Infinity War‘da gördük. O da Thanos‘un başarılı olmasının ardından toz bulutuna dönüşen karakterletden biriydi. Buna rağmen onun Avengers Endgame ile geri döneceğini tahmin etmek pek zor değil. Doctor Strange 2’nin yolda oluşu da endişelerin azalmasına neden olan etkenlerden biri.

Geçtiğimiz aylarda Marvel stüdyolarının Doctor Strange 2 için çalışmalara başladığı ortaya çıkmıştı. En önemli gelişme stüdyonun ilk filmin de kamera arkasına geçen Scott Derrickson ile anlaşmaya varması olmuştu. Bu gelişmeyle birlikte Benedict Cumberbatch‘in rol alacağı filmin çok yakında izleyici karşısına çıkabileceği ortaya çıkmıştı. CinemaCon etkinliğiyle biriikte Doctor Strange 2’nin 2020’de vizyona girebileceği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline sitesinin haberine göre Marvel stüdyoları 2020’de üç filmi vizyona sokmaya hazırlanıyor. Bunların sırasıyla Black Widow, The Eternals ve Doctor Strange 2 olacağı düşünülüyor. Başlangıçta enedict Cumberbatch‘in rol alacağı filmin 2021’de geleceği düşünülüyordu. Fakat yaşanan son gelişmeler filmin tahmin edilenden çok daha erken vizyona girebileceğini ortaya koyuyor. Elbette bunun nasıl mümkün olacağını zaman gösterecek. Yine de Marvel stüdyolarından resmi bir açıklama gelmeden çok heyecanlanmamakta fayda var.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı