reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Thanos odaklı şaşırtıcı Avengers Endgame tanıtımı [Video]

Avengers Endgame bekleyişi devam ederken Marvel stüdyoları yeni tanıtım paylaşmayı sürdürüyor. Bu seferki tanıtım Thanos’a ve onun Avengers Infinity War’daki galibiyetine odaklanıyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde Thanos tüm Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmeyi başardı. Onları Sonsuzluk Eldiveni’nde birleştirip parmağını şıklatmasıyla birlikte evrendeki canlıların yarısı toz bulutuna dönüştü. O zamandan beri Avengers Endgame’de neler olacağını merak ediyoruz. Marvel ise olabildiğince az bilgi ve görüntü paylaşmaya çalışıyor. Fakat son zamanlarda stüdyonun yayınladığı tanıtımların sayısı giderek artmaya başladı. Hazırlanan son televizyon tanıtımında da Thanos’u görüyoruz ve onun Avengers’a hitap etmesine şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame’in bu kısa tanıtımında Thanos “İşim bitti. Ben kazandım. Bundan sonra yapacağım ise çok ama çok hoşuna gidecek.” sözlerini sarf ediyor. Onun tam olarak kiminle konuştuğunu bilmiyoruz fakat akla gelen ilk isim Tony Stark oluyor. Çünkü tanıtımda Thanos’un yanı sıra gizli bir görevde olduğu anlaşılan Iron Man’i görüyoruz. Dev titanın tam olarak ne yapmaya hazırlandığı konusunda en ufak bir fikrimiz bile yok. Bu da filme dair merakımızın iyice artmasına neden oluyor!

Marvel imzası taşıyan ve Russo kardeşler tarafından yönetilen Avengers Endgame filmini 26 Nisan’dan itibaren seyredebileceğiz. Filmin ön bilet satışları Türkiye’de de başladı. Bahsi geçen tanıtımı ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.