reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Deadpool

Avengers Endgame fragmanını bir de Deadpool ile izleyin [Video]

Avengers Endgame fragmanının ciddiyetinden bir parça uzaklaşmak isteyenler için inanılmaz bir Deadpool versiyonu bizlerle buluştu.

Avengers Endgame fragmanı bizimle sadece filmin ismini paylaşmadı. Ayrıca yeni teorilere kapı açan pek çok içerikle buluşturdu. Ancak bazıları için fragmanda ciddi bir eksiklik vardı: Deadpool. Disney’in Fox’u satın almasıyla beraber artık Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmasını beklediğimiz Deadpool’un yakın zamanda bunu gerçekleştirmesi mümkün değil gibi görünüyor. Ancak YouTube kullanıcısı Mightyraccoon! bu sorunu gelişmiş düzenleme yetenekleriyle çözmüş. Avengers Endgame fragmanındaki herkesi Deadpool’a dönüştüren Mightyraccoon!, bize yeni bir alternatif sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wolverine maskesiyle vedalaşma

Düzenlenen fragman çok güzel detaylar barındırıyor. Açılışı Tony Stark ve Iron Man kaskı yerine Deadpool ve Wolverine maskesi ile yapıyoruz. Hugh Jackman’la yeni bir film çekemeyeceğinin onu ne kadar üzdüğünden bahseden kahramanımız, Tony Stark’ın uzaydaki “zor durumunu” aynı cümlelerle özetliyor. Thanos için “Mor Homer Simpson” diyen kahramanımız, Infinity War sonunu da kendi tarzında dile getiriyor. Ronin maskesi altından çıkan Deadpool maskeli sahne ise fragmanın en keyifli anlarından birini oluşturuyor. Beşinci bir Avengers filmi görmek istemediğini de dile getirmekten çekinmiyor. Tabii bir de fragmanda ismin göründüğü kısmı kapatarak, “isim açıklamama” olayına gönderme yapıyor.

Fragmanın sonunu ise herkesin favori teorisi olan “zamanda yolculuk” teorisiyle tamamlıyor. Fragmanın tamamını haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak.