reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame fragmandan sonra ilk posteriyle karşımızda

Avengers 4 gizemi sonunda bir parça da olsa son buldu. Marvel’ın paylaştığı fragmanla birlikte filmin adının Avengers Endgame olduğu anlaşıldı. Ardından ilk poster de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘un vizyona girmesinden bu yana herkesin gözü Marvel’da. Arada Ant-Man and the Wasp’ı izledik. Daha sonra Captain Marvel fragmanlarıyla karşımıza çıktı. Fakat herkesin merak ettiği tek bir şey var. O da Avengers 4 ya da asıl ismiyle Avengers Endgame. Son zamanlarda fragmanının her an çıkabileceğine dair sayısız söylenti internet dünyasını ele geçirmişti. Ertelendi, hayır geliyor derken artık ne bekleyeceğimizi şaşırtmıştık. Marvel stüdyoları sonunda insafa gelip ilk fragmanı izleyicilerle paylaştı. Ardından da ilk poster gün yüzüne çıktı.

avengers endgame

Hem paylaşılan tanıtıma hem de postere baktığımızda Marvel stüdyolarının gizliliği devam ettirebilmek için büyük çaba harcadığını görüyoruz. Fragmanda olay örgüsü hakkında gereğinden fazla detay paylaşmamak için ciddi çaba sarf edilmiş durumda. Poster ise klasik Avengers’ın A’sından öteye gitmiyor. Yine de filmin vizyon tarihinin bir hafta öne alındığını gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joe ve Anthony Russo tarafından yönetilen Avengers Endgame filmi 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak. Film için paylaşılan posteri haberimizin içinde, ilk fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı