reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man

Robert Downey Jr’ın NASA’ya attığı Iron Man mesajı

Avengers Endgame fragmanında, uzayda sıkışıp kalan Iron Man için NASA’ya tweet atılmasıyla başlayan eğlenceli mesajlaşma Robert Downey Jr‘ın attığı tweet’le devam ediyor.

Avengers Endgame 26 Nisan 2019’da vizyondaki yerini alacak ve akıllardaki tüm soruları yanıtlayacak. Ancak bundan önce hayranları endişelendirecek bazı detayları fragmanda paylaşmış durumda. Filmin fragmanında uzayda ölmek üzere olan Iron Man ile karşılaşan hayranlar hatırlatsanız NASA’dan yardım istemişti. NASA da Marvel’ı etiketleyerek “Hey Marvel, Tony Stark’a olanları duyduk. Bildiğimiz kadarıyla yapmanız gereken ilk şey görev kontrol birimi üzerinden ‘Avengers bir sorunumuz var.’ mesajını dinlemek. Ancak eğer şu an sizinle iletişime giremiyorsa o zaman karadaki ekibin kayıp adamınızı bulabilmek için tüm kaynaklarını kullanarak gökyüzünü taramaya başlamasını öneririz.” paylaşımında bulunmuştu. Bu paylaşıma daha sonra Marvel Studios da “Sağlayabileceğiniz her türlü yardım için minnettarız.” diyerek yanıtlamıştı. NASA’ya bir cevap da Iron Man’in kendisinden, Robert Downey Jr’dan geldi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man nasıl kurtulacak?

Yıldız oyuncu NASA’nın attığı tweet’i yeniden paylaşarak şunları yazdı: “NASA’nın bana arka çıktığını bilmek güzel.

Iron Man’in şimdilik Avengers Endgame fragmanındaki düştüğü korkunç durumdan nasıl kurtarılacağı bilmiyor. Bu konuya ilişkin Scott Lang teorimizi buradan okuyabilirsiniz. Bazı izleyiciler ise Captain Marvel’ın imdada yetişeceği görüşünde. Hepisini önümüzdeki baharda beyaz perdede göreceğiz.

İlgili video

Avengers Endgame fragmanı