reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Avengers Endgame Iron Man

Avengers Endgame hayranlarının Iron Man çağrısına NASA’dan cevap

İsmi heyecanla beklenen Avengers 4, Iron Man ile açılışı yaptığı ilk fragmanında Avengers Endgame ismini açıkladı. Ancak fragman Iron Man hayranlarını endişeye sürüklüyor.

Uzun süre Avengers 4 olarak andığımız Avengers Endgame, ilk fragmanını paylaşınca Iron Man hayranlarını bir telaş sardı. Dünyaya dönemeyen ve kaynakları giderek tükenen bir Tony Stark ile karşı karşıyaydık çünkü. Hatta öyle ki fragman Iron Man’in bu şekilde öleceğine dair bir izlenim oluşturmak için elinden geleni yapmıştı. Yiyeceği ve suyu dört gün önce biten Tony Stark, Pepper Potts için günce tutuyordu. Oksijeninin de çok azaldığını kaydetmiş artık mutlak sona doğru ilerlediğini belirtmişti. Peki Iron Man’i yeni filmde kim kurtarabilir? Teoriler Captain Marvel ve Ant-Man üzerinde yoğunlaşsa da hayranlar NASA‘ya koşmuş durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man için NASA’dan cevap

Twitter üzerinden hayranların NASA‘ya yazması ve Tony Stark’ı kurtarmalarını talep etmesi üzerine atılan onlarca mesajdan sonra NASA da Avengers Endgame heyecanına dahil olarak bir cevap hazırlamış durumda. Atılan tweet ise şu şekilde: “Hey Marvel, Tony Stark’a olanları duyduk. Bildiğimiz kadarıyla yapmanız gereken ilk şey görev kontrol birimi üzerinden ‘Avengers bir sorunumuz var.’ mesajını dinlemek. Ancak eğer şu an sizinle iletişime giremiyorsa o zaman karadaki ekibin kayıp adamınızı bulabilmek için tüm kaynaklarını kullanarak gökyüzünü taramaya başlamasını öneririz.

Houston bir sorunumuz var” kalıbını Avengers’a uyarlayan cevap, küçük bir gülümsemeye sebep olsa da fazla ciddi bir olmuş gibi geldi. Ayrıca Tony Stark’ı kurtarmak için işe yarama konusunda çok başarılı olacağını da sanmıyoruz. Belki Bruce Banner zekasını kullanarak bir şekilde Stark’ı geri getirebilir. Ancak bu tarz sorunların çözüm adamının genellikle Iron Man olduğu düşünülünce… Yine de şimdilik çok umutsuzluğa kapılmayalım ancak fragmanın pek umut vermediğini de söyleyelim. Film 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Avengers Endgame fragmanı