reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Avengers: End Game

Nihayet! Karşınızda resmi ismi de açıklayan Avengers 4 fragmanı [İzle]

Merakla beklediğimiz o an nihayet geldi! Avengers 4 fragmanı sonunda yayında. Filmin ismi de belli oldu. Karşınızda Avengers Endgame.

Ha çıktı, ha çıkacak derken Avengers 4 filminin fragmanı nihayet yayınlandı. Üstelik filmin adıyla! Kafa karıştıran detayları da beraberinde getiren Avengers 4 filminin ismi Avengers Endgame olacak. Bu isim size tanıdık gelmiş olabilir. Her ne kadar son dönemde isminin Annihilation olduğu iddiaları dolaşsa da 3 Temmuz 2018’de Marvel’ın görüntü yönetmeni kendi sitesi üzerinden ismi sızdırmış ve hemen silmişti. Detaylarına buradan ulaşabileceğiniz haberimizde, filmin adının Endgame olacağını belirtmiştik. Şimdi gelelim fragmana.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hawkeye, Ronin’e dönüşüyor

Iron Man ile açtığımız Avengers 4 fragmanında Tony Stark savaştan sonra uzay gemisinde sıkışmış gibi görünüyor. Nasıl geri döneceği ise şimdilik merak konusu. Öte yandan ilk filmde göremediğimiz Hawkeye yepyeni bir tarzla filmde boy gösterecek. Ronin’e dönüşen karakterin “intikam” arzusuyla hareket ettiğini düşünmek yanlış olmaz.

Öldüğüne inanılan Scott Lang’i de fragmanda görüyoruz. Ant Man and the Wasp filminin sonundaki ek sahnede Lang’in Kuantum Evreni’nde sıkışmıştı. Karakterimiz bir şekilde ordan çıkmayı başarmış gibi. Lang’in devreye girmesi hayli önemli çünkü hikayenin düğümünün Kuantum Evreni ile çözüleceği düşünülüyor. Yeni fragmanda Captain Marvel ise yer almıyor. Film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak.