reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic
honda
Sıfır kilometre araç

Honda Civic satın almayı düşünenlere yıl sonu kampanyası

Yılın son ayına girmemizle birlikte hız kazanan otomobil kampanları arasında, sınıfının en sevilen isimlerinden Honda Civic de dahil oldu.

Peugeot ve Dacia gibi markalar tarafından ilk detaylarıyla karşımıza çıkan yıl sonu kampanyalarına beklediğimiz gibi katılım devam ediyor. Önümüzdeki günlerde diğer önemli isimleri de dahil olacağı bu çekişmenin en çok kazananlarından birisi de şüphesiz popüler isimler olacak. Segmentinde bu konuda öne çıkan Honda Civic, Sedan ve Hatchback modellerine sahip olmak isteyenler için Aralık ayı boyunca faizsiz kredi fırsatıyla satışa sunulacak. Kampanya kapsamına baktığımızda benzinli ve dizel seçeneklerde birbirlerinden ayrı bir sürecin yürütüleceğini görüyoruz.

honda
Sıfır kilometre araç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylar

Satış rakamlarına bakıldığında da son zamanların en çok satanlarından birisi olan Civic, yerli üretim olmasından ötürü de elini güçlendiriyor. Kampanya kapsamında dizel versiyonlar için 40.000 TL’ye, benzinli / ECO ve benzinli versiyonlar için de 30.000 TL’ye 12 aylık faizsiz kredi kullanılabilecek. Tüm bu parçalara ek olarak hurda teşvikini de işin içerisine kattığımızda Honda Civic, bu ay yaklaşık 96.000 TL’ den başlayan fiyatlara kullanıcılarla buluşacak. Civic; LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımlarının yanında fabrika çıkış LPG’li olmasıyla da kullanıcıları cezbetmeyi başarıyor.

İlginizi çekebilir

Honda Passport SUV