reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honda Civic satın almak isteyenler için ekim ayı özel kampanyası

Son iki ayı sınıfında lider olarak bitirmeyi başaran Honda Civic, ekim ayı boyumca devam edecek kredi faizi avantajıyla kullanıcılarla buluşacak.

Advertisement

Kur dalgalanmalarıyla birlikte bir hayli kesilen otomobil pazarındaki satışlar hemen her markayı etkiledi. Bunu, hayata geçirdikleri özel kampanya, takas ve vergi indirimi gibi çözümler üzerinden aşmaya çalışanlardan birisi de Honda. Ağustos ve Eylül aylarında model bazlı satışlarda birinciliği yakalayan Civic’in bu grafiğini sürdürmesini amaçlayan marka, Ekim ayı kampanyasını da devreye soktu. Honda Civic Sedan ve Civic Hatchback sahibi olmak isteyenlere bu boyunca geçerli olacak 30.000 TL kredi kullanımına 12 ay için yüzde 0 faiz, 50.000 TL kredi kullanımına ise 24 ay için yüzde 1,49 faiz koşulları karşımıza çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güncel fiyatlar

ODD verilerine göre 2018 yılının Ağustos ve Eylül aylarında en çok satılan model olan Honda Civic, tahmin edebileceğiniz üzere bunu
en çok yeni dizel otomatik birlikteliğine borçlu. Buna ek olarak önceki jenerasyondan da bildiğimiz benzinli ve LPG uyumlu kombinasyon gibi parçalar, aracın elini en çok güçlendiren noktaların başında geliyor. Premium, Elegance, Sport+, RS ve Premium Eco gibi pek çok farklı donanım kombinasyonuyla tercih edilebilen Civic ailesinin giriş siyesi en güncel fiyatlar üzerinden 115.900 TL‘ye alıcı buluyor. Sedan model için versiyon olan bu rakamın karşısında yer alan hatcback versiyonda ise 155.000 TL‘lik başlangıç fiyatı belirlenmiş durumda.