reklamı kapat

POPÜLER

2020 Honda Civic Hatchback

2020 Honda Civic hatcback fiyatı ve versiyon seçenekleri

Fiyatlarına son olarak yaklaşık iki ay önce baktığımız 2020 Honda Civic Hatcback, kur dinamiklerinden fazlasıyla etkilenmiş durumda.

Türkiye’nin en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Honda Civic, özellikle sedan modelinin Türkiye’de üretilmesinden ötürü otomotiv sanayii için ayrı bir anlam ifade ediyor. Bu gövde tipiyle ülkemizde 11 farklı kombinasyonla satın alınabilen ailenin fabrika çıkış olarak LPG desteğinin olması da şüphesiz tercih edilebilirliğindeki kilit etmenler arasında. Civic’in donanıma göre değişen dış detaylarına baktığımızda belki de en dikkat çekici özellik tamamen LED olan aydınlatma sistemi. Executive donanımda sunulan farlar hen görünüşe hem aydınlatmaya büyük katlı sağlıyor.

2020 Honda Civic Hatcback ise bu değişimi Türkiye’de iki farklı donanım paketiyle kullanıcılarla buluşturuyor. 1,5 litrelik benzinli motorun merkezinde olan bu iki seçeneğe artık manuel şanzıman seçeneği de eşlik ediyor. fiyat bazında ise sedana oranla yüksek seviyelerde alıcı buluyor. Fiyatlarına son olarak yaklaşık 2 ay önce baktığımız modeldeki artışlar çok ciddi derecede.

honda

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Honda Civic Hatcback fiyatları

Markanın resmi kaynakları tarafından açıklanan güncel fiyatlar şu şekilde;

Civic Hatchback 1.5L Sport – Otomatik – Benzin – 248.600 TL
Civic Hatchback 1.5L Sport+ – Otomatik- Benzin – 269.500 TL
Civic Hatchback 1.5L Sport+ Güvenlik Paketi -Otomatik Benzin – 274.800 TL
Civic Hatchback 1.5L Sport+ Güvenlik Paketi – Düz – Benzin – 255.500 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR