reklamı kapat

POPÜLER

2020 Honda Civic Hatcback

Giriş seviyesindeki fark 12 bin TL; son zamların ardından 2020 Honda Civic Hatcback fiyatları

Tasarım dinamikleriyle sınıfının en dikkat çeken üyelerinden birisi olan 2020 Honda Civic Hatcback, güncel fiyat ve versiyon detaylarıyla karşımızda.

Türkiye’nin en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Honda Civic, özellikle sedan modelinin Türkiye’de üretilmesinden ötürü otomotiv sanayii için ayrı bir anlam ifade ediyor. Bu gövde tipiyle ülkemizde 11 farklı kombinasyonla satın alınabilen ailenin fabrika çıkış olarak LPG desteğinin olması da şüphesiz tercih edilebilirliğindeki kilit etmenler arasında. İlk olarak 1972 senesinde üretilen Honda Civic, günümüz itibarıyla 10 nesliyle yola devam ediyor, 2017 yılından beri Türkiye’de satışta olan bu versiyonun 2020 yılı itibari ile ise küçük bir makyaj operasyonu geçirdiğini biliyoruz.

Civic’in donanıma göre değişen dış detaylarına baktığımızda belki de en dikkat çekici özellik tamamen LED olan aydınlatma sistemi. Executive donanımda sunulan farlar hen görünüşe hem aydınlatmaya büyük katlı sağlıyor. Honda Civic Hatcback ise bu değişimi Türkiye’de iki farklı donanım paketiyle kullanıcılarla buluşturuyor. 1,5 litrelik benzinli motorun merkezinde olan bu iki seçenek, fiyat bazında ise sedana oranla yüksek seviyelerde alıcı buluyor. Aileye güvenlik paketiyle birlikte yeni bir zirve noktanın eklendiğini de bilmek gerekiyor

honda

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Honda Civic Hatcback fiyatları

Markanın resmi kaynakları tarafından açıklanan güncel fiyatlar şu şekilde;

Civic Hatchback 1.5L Sport – Otomatik – Benzin – 203.300 TL
Civic Hatchback 1.5L Sport+ – Otomatik- Benzin – 235.100 TL
Civic Hatchback 1.5L Sport+ Güvenlik Paketi -Otomatik Benzin – 239.700 TL