reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Plus
Samsung Galaxy Note 20 Plus

Dört kameralı Samsung Galaxy Note 20 Plus hakkında son bilgiler

Samsung Galaxy Note 20 Plus modeline ait olduğu söylenen bir kılıf ortaya çıktı. Sızıntılarıyla ün yapmış bir isim olan Ice Universe, telefona ait kılıf görsellerini paylaştı.

Ağustos ayında tanıtılmasını beklediğimiz telefonda dört adet kamera deliği yer alıyor. Bu kameralardan üçü büyük, ikisi ise küçük. Küçük kamera deliklerinden ilkinin ToF sensör olduğu diğerinin ise LED flaşa ait olduğu belirtiliyor. Telefonun alt kısmında karşımıza çıkan dört delikten ilkinin mikforona diğerlerinin ise USB-C, hoparlör ve S-Pen’e ait olduğu dile getiriliyor. Note 20 ailesinde S-Pen’in sağ taraf yerine sol alt tarafta olacağı ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Plus ile birlikte  Galaxy Note 20 Ultra da merakla bekleniyor

Exynos 992 işlemciden güç alan Galaxy Note 20 Ultra’da 120 Hz ekran yer alıyor. 120 Hz desteğin QHD+ piksel çözünürlükte de çalışacağı söyleniyor.  LTPO temelli bir AMOLED ekran kullanan Galaxy Note 20 Ultra, iddialara göre yeni kamera ve S-Pen özellikleri de taşıyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki gibi görünecek amiral gemisi telefon, yüksek ihtimalle 1.000 doların üstünde bir fiyata sahip olacak. Türkiye fiyatı ise üzücü şekilde 10 bin TL’nin üzerinde olabilir. 5 Ağustos’ta tanıtılmasını beklediğimiz telefonla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!