reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

2018 Honda Civic

2018 Honda Civic’in, dizel motor ve 9 ileri otomatik şanzımanlı versiyonu için Türkiye fiyatı açıklandı

Yılın ilk çeyreği içerisinde dizel motor opsiyonuna kavuşan 2018 Honda Civic, şimdi de merakla beklenen dizel-otomatik kombinasyonuyla satışta.

Advertisement

Honda’nın şubat ayı itibarıyla dizel motorlu versiyonunu Türkiye pazarına satışa sunduğu yeni jenerasyon Civic ailesi için kritik bir eksiklik daha tamamlandı. Sedan ve hatcback gövde tipiyle satın alınabilen aracın meraklıları tarafından uzun süredir beklenilen dizel-otomatik kombinasyonu da artık masadaki seçeneklere resmen dahil edildi. İzmir’de düzenlenen özel bir tanıtım etkinliği kapsamında fiyat bilgilerinin duyurusu yapılan Civic Sedan-Civic Hatcback modelleri sadece Elegance ve Executive donanım paketleriyle satın alınabilecek. 9 ileri değerli otomatik şanzımanın kullanıldığı ailenin giriş versiyonunda 157.600 TL gibi bir fiyat etiketi var.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylar

1,6 litrelik hacme sahip olan i-DTEC dizel motorla bir araya getirilen uzun soluklu şanzıman seçeneğinin manuel versiyonuyla 121.000 TL gibi bir fiyatla Türkiye’ye giriş yaptığını biliyoruz. Aradan geçen 6 aylık zaman zarfının ardından gelen zamlar ve otomatik vites opsiyonun giriş seviyesinde rakamın 155.000 TL’nin bile üzerine çıktığını görmek kullanıcıları şüphesiz çok mutlu etmeyecek. 120 PS güç ve 300 Nm tork üreten dizel motorla birlikte gelen modellerin fiyatları ise şu şekilde;

Civic Sedan
Elegance donanım paketi – 9 ileri otomatik şanzıman – 1,6 litrelik dizel motor – 157.600 TL
Executive donanım paketi – 9 ileri otomatik şanzıman – 1,6 litrelik dizel motor – 169.800 TL

Civic Hatcback
Elegance donanım paketi – 9 ileri otomatik şanzıman – 1,6 litrelik dizel motor – 158.000 TL
Elegance donanım paketi – 9 ileri otomatik şanzıman – 1,6 litrelik dizel motor – 172.000 TL

İlginizi çekebilir

Honda Civic