reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted

Uncharted’ın hayran yapımı olduğuna inanamayacağınız kısa filmi [İzle]

Sony’nin en sevilen oyun serilerinden Uncharted‘ın resmi filmi için önümüzde biraz vakit var. Ancak resmi olacak kadar başarılı bir hayran yapımı film bizlerle buluştu bile.

PS4’e özel oyunlar arasında en sevilenlerden biri olan Uncharted serisi uzun zamandır Hollywood’daki yansımasını bekliyor. 2010 yılında Columbia Pictures tarafından duyurulan film, Assassin’s Creed filminin de başına gelen olaylar zincirinde hapsolmuş durumda. Sayısız senarist ve yapımcı değiştiren projenin son halinde ise yönetmen koltuğuna Shawn Levy (Stranger Things) oturuyor. Başrolde ise genç Nathan Drake rolünde karşımıza çıkacak olan Tom Holland var. Oyunlardaki hikayenin dışında daha farklı bir hikaye anlatmak istediğini belirten Levy, genç Drake üzerine yoğunlaşmıştı. Ancak bu süre zarfında hayranların istediği Uncharted filmi “hayran yapımı” da olsa gelmiş olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nathan Fillion başrolde

Yaklaşık 14 dakika süren hayran yapımı filmde başrolü Nathan Fillion üstleniyor. Kendisinin Nathan Drake’e olan benzerliği, filmi daha da iyi kılmış. Kanadalı yönetmen Allan Ungar tarafından çekilen kısa film ise adeta “keşke resmi film olsa” dedirtiyor. Kısa sürede 1 milyon izlenmeyi aşan filme hayranların tepkileri de hayli olumlu. Drake ve Sully’nin küçük bir macerasını kadraja alan filmi haberin üzerinden izleyebilirsiniz.