reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted

Merakla beklenen Uncharted filminin vizyon tarihi ortaya çıktı

Uncharted filminin vizyon tarihi ortaya çıktı. Deadline, Variety ve The Hollywood Reporter‘ın aktardığı bilgiye göre Uncharted filmi 11 Şubat 2022‘de vizyona girecek.

Daha önceden 16 Temmuz’da yayınlanacağı belirtilen filmi LOG ekibi olarak biz de merakla bekliyoruz. PlayStation platformunun en başarılı oyunlarından biri olan Uncharted’da Nathan Drake karakteri çok sevilmişti. Film tarafına bakıldığında yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer’ı görüyoruz. Filmin senaristliğini ise Art Marcum ve Matt Holloway üstlenmiş durumda. Nathan Drake karakterini Tom Holland’ın üstleneceği filmde Sully karakterini ise Mark Wahlberg üstlenecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted filmi için geri sayım başladı

PlayStation özel oyunlarından olan Uncharted, seriyi ilk olarak 2007’de hayatımıza sokmuştu. Naughty Dog tarafından geliştirilen oyun PlayStation’ın özel oyunları arasında en sevilen yapımlardan biri aynı zamanda. 41 milyondan fazla kopya satan oyunun filmi de bu yüzden hayli merak ediliyor. Filmde yaşanan aksaklıklar korkutsa da, ekibin emin adımlarla ilerlediği görünüyor. Film hakkında yeni bilgiler geldikçe bu bilgileri sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Panasonic imzalı gelişmiş HUD sistemi