reklamı kapat

POPÜLER

Tom Holland başrolündeki Uncharted filmi Sully'sini buldu

Tom Holland başrolündeki Uncharted filmi Sully’sini buldu

Tom Holland başrolündeki Uncharted filmi yeni bir aktörü daha kadroya dahil ediyor. Victor “Sully” Sullivan kadraja giriyor.

Heyecanla beklenen oyun uyarlaması filmlerden biri de Uncharted. Filmin oyuncu kadrosundan bugüne kadar dişe dokunur bir isim olarak Tom Holland açıklanmıştı. Nathan Drake’i canlandıran Tom Holland’a Sully olarak kimin katılacağı da nihayet belli oldu. Variety‘nin özel haberine göre Mark Wahlberg, Sully için imzayı atmak üzere. Wahlberg ise bu filmle ilk kez gündeme gelmiyor. Bildiğiniz gibi film uyarlaması pek çok kez ertelendi ve yaratıcı kadroyu değiştirdi. Yönetmen koltuğunda David O. Russell otururken, Wahlberg de yine görüşülen isimler arasında yer alıyordu. Ancak Wahlberg o dönem Sully için değil Drake için düşünülüyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted filmi nihayet gerçek oluyor

Filmin yeni yönetmeni ise Travis Knight. Knight’ın versiyonunda biraz daha genç bir Drake izleyeceğimiz için aktör tercihi Holland’dan yana oluyor. Amerikalı hazine avcısı Drake’in aksiyon dolu macerasında Sully de Drake’in akıl hocalığını üstlenecek.

PlayStation özel oyunlarından olan Uncharted, seriyi ilk olarak 2007’de hayatımıza sokmuştu. Naughty Dog tarafından geliştirilen oyun PlayStation’ın özel oyunları arasında en sevilen yapımlardan biri aynı zamanda. 41 milyondan fazla kopya satan oyunun filmi de bu yüzden hayli merak ediliyor. Oyun uyarlamalarında yaşanan aksaklıklar korkutsa da, ekibin emin adımlarla ilerlediği görünüyor. Film için planlanan yayın tarihinin 18 Aralık 2020 olduğunu da belirtelim.

İlginizi çekebilir

Aksiyon ve gerilim zamanı; PlayStation Plus kasım ayı ücretsiz oyunları